יום שישי, 11 במאי 2018

התחדשות בשוק ציורי קיר וגרפיטי – מחשבון דיגיטלי לחישוב מחיר ציורי קיר וגרפיטי לפי הגדרות הלקוח

לקהל המעוניינים בהזמנת ציורי קיר וגרפיטי, מחשבון דיגיטלי לחישוב מחירי ציורי קיר וגרפיטי ללא צורך לנהל משא ומתן עם הצייר. המחשבון הוא כלי חינמי וניתן לשימוש באתר הבית של ציירת קירות אנה קוגן. אתם מגדירים מה הוא השטח של הציור, רמת הגימור שלו וסוג צבעים ומקבלים מחיר של ציור קיר או גרפיטי שלכם.

שנים רבות לקוחות היו אמורים לעבור תהליך ממושך של משא ומתן עם ציירים בשביל לקבוע מחיר של ציור קיר או גרפיטי. לפני כן, לקוח גם היה אמור לצלצל למספר ציירים בשביל להתעדכן על הטווח מחירים שכל אחד מהם מציע.

מחשבון לחישוב מחיר ציורי קיר אמור לקצר את התהליך הזה באופן משמעותי. המחשבון הוא התוצאה של 18 שנות ניסיון של הציירת. הוא כלי מאוד מדויק וקל לשימוש. הכלי גם מלווה בהסבר מדויק איך הוא עובד כולל הנוסחאות המדויקים שלפיהם מחושב המחיר.
 מחשבון עלות ציורי קיר וגרפיטי
לתשומת לבכם, התקציר על אופן שבו המחשבון עובד:
א.     אתם מגדירים שטח של ציור קיר – גובה ורוחב של הציור. המחשבון לוקח מחיר מינימלי של מטר מרובע של ציור קיר או גרפיטי שהוא 150 ש”ח ומכפיל את המחיר למספר מטרים מרובעים.
ב.     אתם בוחרים סוג של צבעים – צבע אקרילי לא משנה את המחיר, אומנם צבע שמן מכפיל את המחיר ב1.5 שזה ההבדל בין המחיר של צבע אקריליק ושמן בישראל.
ג.      אתם בוחרים טכניקת עבודה או במילים אחרות רמת הגימור של הציור שלכם – האפשרויות הן ציור פשוט (לא משנה את המחיר), ציור בינוני (מכפיל את המחיר ב1.75) וציור מורכב (מכפיל את המחיר ב2.5).
ד.     בוחרים סוג של החומר שעליו מציירים – "קיר בטון או גבס חלק" לא משנה את המחיר. "קיר שפריץ עדין" מכפיל את המחיר ב1.25. “קיר שפריץ גס” מכפיל את המחיר פי שתיים. “עץ” מכפיל את המחיר ב1.25. “פח” מכפיל את המחיר ציור גרפיטי ב2.25.
ה.     בוחרים המקום שבו רוצים את הציור – הציור עד 3.5 מטר בגובה לא משנה את המחיר. הציור מ3.5 מטר מכפיל את המחיר ב1.5. ציור תקרה מכפיל את המחיר ב2. ציור רצפה מכפיל את המחיר ב2.25.
ו.      אזור מגורים – “אזור מרכז” לא משנה את המחיר. “אזור צפון 100 קילומטר מגוש דן” ו”אזור דרום 100 קילומטר מגוש דן” מוסיף למחיר ציור קיר 400 ש”ח. “אזור צפון 100-200 קילומטר מגוש דן” ו”אזור דרום 100-200 קילומטר מגוש דן” מוסיף למחיר הסופי 1000 ש”ח.
אתם מוזמנים לבקר בעמוד שבו נמצא המחשבון ולחשב מחיר ציור קיר או גרפיטי שלכם לגמרי בחינם!